Doświadczenie życiowe i mądrość powoli przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Siłą napędową tego świata stają się młodzi, piękni, atrakcyjni, żądni przygód. Nawet w filmach już rzadko spotyka się dojrzałe osoby, a w szczególności kobiety, bo ponoć one starzeją się znacznie szybciej niż mężczyźni.

" />
Sklep UNIKAT-COMP.PL
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dojrzałe Kobiety są CIĄGLE piękne!

blog Unikat-comp
Cotygodniowa dawka eksperckiej wiedzy. Sprawdź czym dziś Cię zaskoczymy!

Doświadczenie życiowe i mądrość powoli przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Siłą napędową tego świata stają się młodzi, piękni, atrakcyjni, żądni przygód. Nawet w filmach już rzadko spotyka się dojrzałe osoby, a w szczególności kobiety, bo ponoć one starzeją się znacznie szybciej niż mężczyźni.

…I tak mija kolejny rok, kolejna dziesiątka za nami, czas biegnie, jak szalony, a my zaczynamy się wtedy zastanawiać CZY MI WYPADA…? Tyle pomysłów, tyle pragnień, tyle niespełnionych marzeń… Nie wiemy, na ile szaleństwa możemy sobie jeszcze pozwolić wybierając bieliznę, czy ubrania. Czy może to szaleństwo już dawno za nami? Bo z racji wieku nie wypada? I w tym momencie powinnyśmy spojrzeć na świat w zupełnie innym świetle. Nagle możemy sobie uświadomić, że 20 lat temu nie byłyśmy tak atrakcyjne, jak teraz. Zaczynamy czuć się piękniejsze, pewniejsze siebie,
nie przejmujemy się każdą pojawiającą się zmarszczką, tak, jak to było w wieku 20 lat. Możemy w końcu cieszyć się sobą i z dumą patrzeć w lustro myśląc jednocześnie, ile w życiu osiągnęłyśmy…. A jeśli w wieku 50, 60, 70 lat nie czujesz się atrakcyjna, to najwyższa pora zmienić coś w swoim życiu.  Czas rozkwitnąć od nowa, jak Kopciuszek. Czas na nowo odkryć w sobie piękno! To przecież od nas zależy, jak przejdziemy przez życie. Musisz zastanowić się, czy chcesz przez nie przelecieć, jak najpiękniejszy motyl, czy zamierzasz przebrnąć, jak kura?

DOJRZAŁA nie oznacza, że nie możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Masz ochotę na seksowny komplet bielizny? -Więc kup go. Chcesz zarzucić na siebie zwiewny, szyfonowy szlafrok? Nic Ci nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Kusi Cię seksowne body z wykrojonymi plecami? Nie patrz na to, że młode w tym chodzą po ulicy- przecież też możesz. Kto powiedział, że wiek wyznacza, co wypada, a co nie wypada? Na metkach nie ma „DOZWOLONE DO LAT 20”. Dokąd starczy Ci sił, dotąd rozpalaj atmosferę w sypialni. Wybieraj ubrania, które Ci się podobają i bieliznę, w której czujesz się maksymalnie seksownie i komfortowo. Będąc dojrzałą kobietą masz w końcu czas, żeby robić coś dla siebie, więc korzystaj z tego, póki życie i zdrowie pozwala.

Młodość, to czas, kiedy eksperymentujemy, cały czas czegoś szukamy, niepewnie spoglądamy w przyszłość, a dojrzałość pozwala na korzystanie z tych doświadczeń. Nie bez powodu mówi się „KOBIETA W KWIECIE WIEKU”, bo to właśnie dojrzałość pozwala nam prawdziwie rozkwitnąć. Z kobietami jest tak samo, jak z winem- im starsze, tym lepsze. Czasem potrzeba wielu lat aby wydobyć z siebie swój indywidualny styl, a na końcu uświadomić sobie, że mając 20, 50, czy 70 lat- w każdej chwili jesteś piękna.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium